Przedszkole Miejskie nr 7
im. "Bajkowy świat"
 
jesteś tu: strona główna
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonimAdres e-mail znajomego 
 

 Z dniem 31.07.2012r. zakończyła sie realizacja projektu "Wsparcie na starcie" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu społecznego PO KL
Priorytet IX, Działanie 9.1, Poddziałanie 9.1.1 Zmniejszenie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej

Festyn Rodzinny 2012

Festyn Rodzinny 2012
 Zapraszamy dzieci wraz ze swoimi rodzinami
w dniu 16.06.2012r. (sobota)

o godz. 10.00 
na Przedszkony Festyn Rodzinny
z okazji jubileuszu 35-lecia
przedszkola
oraz podsumowania realizacji projektu "Wsparcie na starcie".
 
Podczas festynu dzieci wykonają przedstawienie aktorskie "Na straganie", oraz przedstawią program artystyczny, na którym zaprezentują swoje osiągnięcia nabyte podczas warsztatów. Rodzice zaprezentują się w roli aktorów w przedstawieniu "Brzydkie kaczątko". Imprezę uatrakcyjni grill, zabawy i konkursy sportowe.    

 

Informacja dot. warsztatów dla dzieci

Informacja dot. warsztatów dla dzieci
 Warsztaty i zajęcia dodatkowe w ramach projektu „Wsparcie na starcie” trwają do końca maja 2012r.
 
W czerwcu dzieci przygotowywane będą do występu artystycznego, który zaprezentują podczas Festynu Przedszkolnego.

Wycieczka do Bogdańca

Wycieczka do Bogdańca
 Dnia 31.05.2012r. dzieci z gr. III, IV, V i VI wyjeżdżają na wycieczkę przyrodniczą (zieloną lekcję przyrody) do parku krajoznawczego w Bogdańcu, w ramach projektu „Wsparcie na starcie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zbiórka o godz. 8.00, śniadanie o godz. 8.30 wyjazd o godz. 9.00, powrót około godz. 15.00. W ramach stawki żywieniowej dzieci będą miały ze sobą podwieczorek i ognisko z pieczeniem kiełbasek. Prosimy o odpowiedni ubiór dzieci i podpisanie zgody na wycieczkę. 

Wyjście do teatru

Wyjście do teatru
 Dnia 30.05.2012r. o godz. 10.00 dzieci z gr. III, V i VI organizowane mają wyjście do Teatru J. Osterwy na przedstawienie „Złota kaczka” w ramach projektu „Wsparcie na starcie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Konkurs "Mały anglista"

Konkurs "Mały anglista"
 Dnia 25.05.2012  we wszystkich grupach odbędzie się konkurs wiedzy „Mały anglista”. 

Z każdej grupy wyłonionych zostanie 3 laureatów, którzy otrzymają nagrody. Uroczyste wręczenie nagród nastąpi w dniu 29.05.2012 o godz. 9.00. Turniej zorganizowany zostanie w ramach projektu „Wsparcie na starcie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

 W Mini Przedszkolu turniej odbędzie się 18.06, a uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 25.06.2012r. o godz. 16.00

Załączniki:

Wycieczka do Szczecina

Wycieczka do Szczecina
 Dnia 09.05.2012r. dzieci z gr. III, V i VI wyjeżdżają do teatru lalkowego PLECIUGA w Szczecinie na przedstawienie "Kopciuszek". Wycieczka organizowana jest w ramach projektu „Wsparcie na starcie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej  w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zbiórka o godz. 7.00,  wyjazd o godz. 7.30, powrót około godz. 19.00. W ramach stawki żywieniowej dzieci będą miały zapewniony suchy prowiant i napoje. Obiad  finansowany ze środków unijnych.

Prosimy o odpowiedni ubiór dzieci i podpisanie zgody na wycieczkę. 

Wyjście do kina Mini Przedszkola

 Dzieci z MINI PRZEDSZKOLA w dniu 26.04.2012 organizowane mają wyjście do "Kina 60 krzeseł" na seans "Arka Noego"w ramach projektu „Wsparcie na starcie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Zbiórka o 15.45 przy Miejskim Ośrodku Sztuki ul. Pomorska przy maskecie Intermarche. Odbiór dzieci o godz. 17.30 spod kina.

Wycieczka przyrodnicza

Wycieczka przyrodnicza
 Dnia 26.04.2012r. dzieci z gr. III, IV, V i VI wyjeżdżają na wycieczkę przyrodniczą do ogrodu dendrologicznego w Przelewicach, w ramach projektu „Wsparcie na starcie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zbiórka o godz. 7.30, śniadanie o godz. 8.00 wyjazd o godz. 8.30, powrót około godz. 16.00. W ramach stawki żywieniowej dzieci będą miały ze sobą podwieczorek
i ognisko z pieczeniem kiełbasek.
Prosimy o odpowiedni ubiór dzieci i podpisanie zgody na wycieczkę. 

Moje drzewko rośnie razem ze mną

Moje drzewko rośnie razem ze mną
 Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi do udziału w akcji ekologicznej na terenie przedszkola „Moje drzewko rośnie razem ze mną” w ramach projektu „Wsparcie na starcie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
W dniu 24.04.2012r. o godz. 15.00 tworzyć będziemy ścieżkę edukacyjno-przyrodniczą, obsadzać ją roślinami, a rośliny oznaczać tabliczkami przygotowanymi na warsztatach ekologiczno-przyrodniczych. Prosimy  o zaopatrzenie się w sprzęt ogrodniczy, głównie łopaty.

 

Koncert muzyczny

Koncert muzyczny
 Dnia 19.04.2012 o godz. 9.00 odbędzie się  dla wszystkich grup koncert muzyczny pt. WYPRAWA ZIELONYCH SŁONI w ramach projektu „Wsparcie na starcie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wycieczka do Ochli

Wycieczka do Ochli
 Dnia 28.03.2012r. dzieci z gr. III, V i VI wyjeżdżają na warsztaty artystyczne do skansenu w Ochli k/Zielonej Góry, w ramach projektu „Wsparcie na starcie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej  w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zbiórka o godz. 7.00, wyjazd o godz. 7.15, powrót około godz. 18.00.
W ramach stawki żywieniowej dzieci będą miały obiad. Suchy prowiant
i napoje zapewniają rodzice. Prosimy o odpowiedni ubiór dzieci
i podpisanie zgody na wycieczkę. 

"Morskie opowieści" - koncert

"Morskie opowieści" - koncert
 Dnia 15.03.2012 o godz. 9.00 odbędzie się  dla wszystkich grup koncert muzyczny pt. MORSKIE OPOWIEŚCI w ramach projektu „Wsparcie na starcie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Koncert muzyczny

Koncert muzyczny
  W piątek 10 II 2012r. o godz. 9.00 odbędzie się w przedszkolu dla wszystkich grup koncert muzyczny pt. PRZYGODY MAŁEJ MYSZKI TRALALISZKI 
w ramach projektu „Wsparcie na starcie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Warsztaty dla rodziców - luty 2012

 Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem warsztatów dla rodziców zaplanowanych na luty 2012.
Załączniki:

Bal karnawałowy w Mini Przedszkolu

Bal karnawałowy w Mini Przedszkolu
     Bal Karnawałowy w MINI PRZEDSZKOLU odbędzie się 27.01.2012 (piątek) w godz. 16.00-19.00. Dzieci otrzymają paczki ze środków UE. Rodzice zapewniają bajkowe stroje.

Święto Babci i Dziadka w Mini Przedszkolu

Święto Babci i Dziadka w Mini Przedszkolu
   Dzieci z MINI PRZEDSZKOLA zapraszają Babcie i Dziadków na uroczystość z okazji ich święta 20.01.2012 (piątek) na godz. 17.00. Miłych gości prosimy o obuwie zmienne.

Koncert muzyczny

1)      W czwartek 19 I 2012r. o godz. 12.15 odbędzie się w przedszkolu dla wszystkich grup koncert muzyczny pt. KARNAWAŁ W SZKOCKĄ KRATĘ w ramach projektu „Wsparcie na starcie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Bal noworoczny


1)       W PONIEDZIAŁEK 23 I 2012r. odbędzie się w przedszkolu
BAL KARNAWAŁOWY w ramach projektu „Wsparcie na starcie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dzieci otrzymają paczki ze środków UE. Rodzice zapewniają bajkowe stroje.

Rozdanie nagród w konkursie rodzinnym Szopek Bożonarodzeniowych

Rozdanie nagród w konkursie rodzinnym Szopek Bożonarodzeniowych
 21 grudnia odbyło się rozdanie nagród w konkursie rodzinnym Szopek Bożonarodzeniowych. 
I miejsce - Natalia Lehmann
II miejsce - Mateusz Pilch
III miejsce - Malwina Sieradzan.

Zwycięzcom gratulujemy. Nagrody oraz dyplomy otrzymali wszyscy uczestnicy konkursu.
Załączniki:

Zobacz zdjęcia w galerii

21.12.2011 - Rozdanie nagród za udział w konkursie Szopek Bożonarodzeniowych

Rozstrzygnięcie konkursu Szopek Bożonarodzeniowych

 21 grudnia odbędzie się uroczyste wręczenie nagród w konkursie Szopek Bożonarodzeniowych, nagrody dla uczestników konkursu są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach realizowanego projektu "Wsparcie na starcie"

Koncert muzyczny

 Dnia 15 grudnia odbędzie się koncert muzyczny prowadzony przez Agencję muzyczną Pro musica. Koncert pod tytułem "Sanie św. Mikołaja i Królowa Zima" w ramach realizowanego projektu "Wsparcie na starcie" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych
  5 grudnia upłynął termin wpływania  szopek na konkurs wykonanych w domu razem z dziećmi. Obecnie trwa głosowanie na najpiękniejszą szopkę. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 21 grudnia. Prosimy głosować.
 
W ramach ralizacji projektu zostaną zakupione nagrody dla 10  laureatów konkursu, wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy, szopki można podziwiać w hollu przedszkola. Do zorganizowania wystawy zaangażowali się ojcowie dzieci.
Załączniki:

Wyjście do teatru

 Dnia 07.12.2011 - dzieci z grup III, V i VI wychodzą do teatru. Tego dnia śniadanie jest o godz. 7.45, wyjście z przedszkola 8.15. Prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci. Wyjście do teatru odbywa się w ramach realizowanego projektu "Wsparcie na starcie" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Spotkanie z rodzicami

 Zapraszamy rodziców na spotkanie podsumowujące realizację projektu „wsparcie na starcie” współfinansowanego ze środków unijnych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Spotkanie odbędzie się dnia 26.06.2012r. (wtorek) o godz. 17.00

Zakończenie Mini Przedszkola

 Serdecznie zapraszamy rodziców na uroczyste zakończenie zajęć w MINI Przedszkolu, które odbędzie się 28.06.2012r. (czwartek) o godz. 16.30. Dzieci otrzymają dyplomy ukończenia zajęć oraz nagrody książkowe, a także zaprezentują krótki program artystyczny.
 
Ostatnio dodane zdjęciawięcej ...
Losowe zdjęcia z galeriiwięcej ...